Bärlin Basketball Camp
17-20 juni
Nyköping 2017

Program

Program 2017-06-14T22:17:05+00:00

Tips: vänd mobilen till liggade läge

Dag 1 – 17 juni

12.00 Inskrivning Alla Rosvalla Åke/Peter
13.00 Invigning Alla Rosvalla Åke/Peter
14.00 Träning Grupp 1 Rosvalla B Ru Hedefalk
Träning Grupp 2 Rosvalla C Johanna Fredman
15.15 Träning Grupp 3 Rosvalla B Anton Kalén
Träning Grupp 4 Rosvalla C Basil Shiltagh
17.00 Middag Alt 3 Rosvalla Lägerförälder
19.00 Matchspel Grupp 1 Rosvalla B Ru Hedefalk
Matchspel Grupp 2 Rosvalla C Johanna Fredman
20.00 Matchspel Grupp 3 Rosvalla B Anton Kalén
Matchspel Grupp 4 Rosvalla C Basil Shiltagh
21-22 Kvällsmål Alt 3 Rosvalla Lägerförälder
22.30 God natt Alt 3 Rosvalla Lägerförälder

Dag 2 – 18 juni

07.45 Frukost Alt 3 Rosvalla Lägerförälder
09.00 Träning Grupp 3 Rosvalla B Johanna Fredman
Träning Grupp 4 Rosvalla C Anton Kalén
10.15 Träning Grupp 1 Rosvalla B Basil Shiltagh
Träning Grupp 2 Rosvalla C Ru Hedefalk
12.00 Lunch Alt 2-3 Rosvalla Lägerförälder
14.00 Träning Grupp 3 Rosvalla B Johanna Fredman
Träning Grupp 4 Rosvalla C Anton Kalén
15.15 Träning Grupp 1 Rosvalla B Basil Shiltagh
Träning Grupp 2 Rosvalla C Ru Hedefalk
17.00 Middg Alt 3 Rosvalla Lägerförälder
19.00 Matchspel Grupp 3 Rosvalla B Johanna/Ru
Matchspel Grupp 4 Rosvalla C Anton Kalén
20.00 Matchspel Grupp 1 Rosvalla B Basil Shiltagh
Matchspel Grupp 2 Rosvalla C Peter Stenius
21-22 Kvällsmål Alt 3 Rosvalla Lägerförälder
22.30 God natt Alt 3 Rosvalla Lägerförälder

Dag 3 – 19 juni

07.45 Frukost Alt 3 Rosvalla Lägerförälder
09.00 Basketsmart Alla Rosvalla A+B Cilla Ehn
Kost Alla Rosvalla A+B Cilla Ehn
12.00 Lunch Alt 2-3 Rosvalla Lägerförälder
14.00 Träning Grupp 1 Rosvalla B Anton Kalén
Träning Grupp 2 Rosvalla C Basil Shiltagh
15.15 Träning Grupp 3 Rosvalla B Micke Johansson
Träning Grupp 4 Rosvalla C Peter Stenius
17.00 Middg Alt 3 Rosvalla Lägerförälder
19.00 Matchspel Grupp 1 Rosvalla B Anton Kalén
Matchspel Grupp 2 Rosvalla C Basil Shiltagh
20.00 Matchspel Grupp 3 Rosvalla B Micke Johansson
Matchspel Grupp 4 Rosvalla C Peter Stenius
21-22 Kvällsmål Alt 3 Rosvalla Lägerförälder
22.30 God natt Alt 3 Rosvalla Lägerförälder

Dag 4 – 20 juni

07.45 Frukost Alt 3 Rosvalla Lägerförälder
09.00 Träning Grupp 3 Rosvalla B Basil Shiltagh
Träning Grupp 4 Rosvalla C Micke Johansson
Städning Grupp 1-2 Förläggning Lägerförälder
10.15 Träning Grupp 1 Rosvalla B Peter Stenius
Träning Grupp 2 Rosvalla C Anton Kalén
Städning Grupp 3-4 Förläggning Lägerförälder
12.00 Lunch Alt 2-3 Rosvalla Lägerförälder
14.00 Matchspel Grupp 3 Rosvalla B Basil Shiltagh
Matchspel Grupp 4 Rosvalla C Micke Johansson
15.00 Matchspel Grupp 1 Rosvalla B Peter Stenius
Matchspel Grupp 2 Rosvalla C Åke Bärlin
16.00 Avslutning Alla Rosvalla Åke/Peter/coacher